akü

Yuasa Akü

 
Yuasa Akü ler NP, NPL, ve SWL modelleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kalitesi ve yaygın kullanımlarıyla siz müşterilerimizin tercihi olmaya devam etmektedir.
Yuasa Akü modelleri 5 Yıl ve 10 Yıl ömür beklentili, 2 Yıl ve 3 Yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Yuasa Marka Kuru Akü modelleri, tamamiyle kapalı, bakımsız tip akülerdir. Yuasa Akü ler Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilir. Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmiştir. Yuasa Akü Tampon şarjda ya da çoklu döngü şarjda çalışmaya müsaittir.

Tamamen oksijen rekombinasyonuyla çalıştığından gaz sızdırmaz. Yuasa Akü İç direnci düşük olup, rafta beklemede kayıpları son derece düşüktür.
Yuasa Akü modelleri, tamamiyle kapalı, bakımsız tip Akülerdir.

Yuasa Akü Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilir.
Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmiştir.
Tampon şarjda ya da çoklu döngülü şarjda çalışmaya müsaittir.
Tamamen oksijen rekombinasyonuyla çalıştığından gaz sızdırmaz.
Yuasa Akü İç direnci düşük olup, rafta beklemede kayıpları son derece düşüktür.
Yuasa Akü STASYONER Tip olup, TS 1352 ve ISO 9000 belgelidir.
  yuasa akü

Yuasa Akü / Battery Teknik Özellikleri

Yuasa akü teknik değerleri

 


Yuasa Akü ler tamamiyle kapalı ve tam bakımsız tiptir. Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilir. Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmiştir. Tampon şarjda ya da çoklu döngü şarjda çalışmaya müsaittir. Tamamen oksijen rekombinasyonuyla çalıştığından gaz sızdırmaz. İç direnci düşük olup, rafta beklemede kayıpları son derece düşüktür. Yatay, dikey herhangi bir pozisyonda çalıştırılabilir. Ters çevrilse bile asit sızdırmaz. Kullanılan özel kalsiyum alaşımlı ızgaralar uzun ömür ve yüksek performans sağlar Tampon şarjda 5 yılın üzerinde, çoklu döngülü çalışmada 1000 döngünün üzerinde ömre sahiptir. Kullanılan özel "Glas Mat" seperatör sayesinde max. elektrolit ihtiva eder, yüksek performans sağlar STASYONER TİP, TS 1352 ve ISO 9002 belgelidir.

 
Haze Akü
Ups Aküsü
Haze akü

 

AC/DC Elektronik Sistemler Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Perpa Ticaret Merkezi
A Blok Kat : 6 No : 575 Okmeydanı - Istanbul / Tel : 0 - 212- 320 20 07 Pbx
e-Posta : info@akuler.com